Nájdete nás:  

Košík je prázdny

Novinky

Práve distribuujeme tohtoročné tretie vydanie CHARVÁT magazínu. Teplo a sucho priemyselnú hydrauliku nezastaví. Zákaziek je veľa a všade sa vyrába nadoraz. Kiež by nám to vydržalo, vždy je lepšie riešiť pretlak dopytu než jej nedostatok. V tomto vydaní nájdete niekoľko hlavných tém: CHARVÁT CTS a jej úspešná účasť na veľtrhoch. Polročné zamyslenie Dr. Charváta. Pokračovanie seriálu o prevádzkach - navštívil som Plzeň a České Budějovice. Informácie o novo vytváraných webových stránkach spoločnosti. Návrat rubriky "Žijú medzi nami" - tentoraz sa rozhovoril Jiří Krcho, skladník zo Zbraslavíc, o svojej vášni pre históriu, archeológiu a historický šerm. Nadačný fond rozšíril svoju činnosť a inzeruje tohtoročný dopyt po možnosti pomoci potrebným. No a nemôže chýbať dostihový šport, veď sezóna už beží naplno a dostihová stajňa Dr. Charvát zaznamenala významné úspechy ako doma, tak aj v zahraničí. Na poslednú stránku sme umiestnili prehľad všetkých účastníkov a

...

Vážení čitatelia,
druhé vydanie CHARVÁT Magazínu sme dokončovali v období Veľkej noci. Preto by Vás mohla zaujať informácia o tom, ako oslavujú Veľkú noc na východnom Slovenskom, v Bardejove a okolí. Hlavnou témou vydania je však audit kvality, ktorý bol potvrdený a obnovený pre CHARVÁT Group v Zbraslaviciach po troch rokoch. ISO 9001 získala prvýkrát v histórii firmy Divízie olejov. Pri tejto príležitosti sme sa o Divízii olejov rozpísali viac. O sľubne sa rozvíjajúcej výrobe priemyselných kvapalín v skupine sme doteraz v magazíne neinformovali. Pokračuje seriál o prevádzkach. Tentoraz sme zamierili na Moravu, do Brna. CHARVÁT CTS má za sebou veľmi úspešný rok. V posledných mesiacoch bola ukončená viac ako dva roky trvajúcej investičné etapa. CHARVÁT AXL v Semiloch nadviazal na tradície rokov minulých a otvoril dvere k praktickej výučbe učňov. Je to dlhá, ale osvedčená cesta k získavaniu mladých zamestnancov do výroby. CHARVÁT Hykom

...

V tomto predvianočnom čísle nájdete štyri hlavné témy:
1. Reportáž z návštevy SBAJ INMART a.s. v Bardejove, rozhovor s výkonným riaditeľom Pavlom Klimkom a príhovor Dr. Charváta k zamestnancom SBAJ zo dňa 8.1.2017
2. Fotoreportáž o účasti CHARVÁT CTS na veltrhu SOLUTRANS vo francúzkom Lyone, komentovanú riaditeľom firmy Jánom Outlým.
3. Hodnotenie 20. dostihovej sezóny na HIPODROME Most jeho riaditeľom Jakubom Šimúnkom a mosteckým primátorom Jánom Paperegoum.
4. Poznáme víťaza zamestnaneckej súťaže! Najlepším dvojročkom zo stajne Dr. Charvát sa v roku 2017 stal FOREST GUMP, o víťazovi rozhodol los.

Veselé vianoce a do nového roku 2018 veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných  úspechov želá Charvát

Vážení zákazníci,
oznamujeme Vám, že v dňoch 27.12.2017 – 05.01.2018 vrátane, bude v našej spoločnosti pozastavená výroba a expedícia tovaru, z dôvodu vykonávania inventúry v našich skladoch.
Naše služby môžete opäť využiť 08.01.2018.

S výrobou hydraulických prvkov sme sériovo začali v roku 1998, kedy sme kúpili v rámci privatizácie závod štátneho podniku TECHNOMETRA v českých Zbraslaviciach.
Začínalo nás 10 zamestnancov a našim prvým sortimentom boli hydraulické hadice.
Do dnešného stavu – 50 mil. EUR obratu a 550 zamestnancov sme sa dostali vďaka vlastnému rastu v materskej firme v Zbraslaviciach a výstavbou pobočiek v zahraničí – Slovensko, Chorvátsko, Srbsko, Ukrajina a akvizíciami.
Postupne sme prevzali firmy AVHB (2006), AXL a. s. (2012), Hykom (2012), CTS a. s. (2013).
Začiatkom októbra sme úspešne dokončili zatiaľ najväčšiu akvizíciu, 100% prevzatie spoločnosti SBAJ a. s. v Bardejove.

Toto prevzatie je pre nás obrovskou výzvou a šancou:
1. SBAJ a. s. je svojou výrobnou kapacitou ďaleko najväčší podnik v našej skupine. Napríklad firma v Zbraslaviciach má 7500 m2 zastavanej plochy, v Bardejove máme k dispozícii 25.000 m2

...

Firma CHARVÁT Group s.r.o. so sídlom v Zbraslaviciach vznikla, 31. januára 2006 transformáciou z fyzickej osoby JUDr. Ing. Jiří Charvát na CHARVÁT Group s.r.o. Spoločnosť má vlastné dcérske spoločnosti na Slovensku, v Chorvátsku, v Srbsku, v Nemecku a na Ukrajine. Celkovo má 550 pracovníkov a dosahuje ročný obrat cca 50 mil. EUR.

Kontakty

   Trenčianska Turná č. 1034

   +421 (32) 6585 184

   charvat@charvat‑slovakia.sk

   Fakturačné údaje ...

Nájdete nás