Nájdete nás:  

Košík je prázdny

Novinky

V tomto predvianočnom čísle nájdete štyri hlavné témy:
1. Reportáž z návštevy SBAJ INMART a.s. v Bardejove, rozhovor s výkonným riaditeľom Pavlom Klimkom a príhovor Dr. Charváta k zamestnancom SBAJ zo dňa 8.1.2017
2. Fotoreportáž o účasti CHARVÁT CTS na veltrhu SOLUTRANS vo francúzkom Lyone, komentovanú riaditeľom firmy Jánom Outlým.
3. Hodnotenie 20. dostihovej sezóny na HIPODROME Most jeho riaditeľom Jakubom Šimúnkom a mosteckým primátorom Jánom Paperegoum.
4. Poznáme víťaza zamestnaneckej súťaže! Najlepším dvojročkom zo stajne Dr. Charvát sa v roku 2017 stal FOREST GUMP, o víťazovi rozhodol los.

Veselé vianoce a do nového roku 2018 veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných  úspechov želá Charvát

Vážení zákazníci,
oznamujeme Vám, že v dňoch 27.12.2017 – 05.01.2018 vrátane, bude v našej spoločnosti pozastavená výroba a expedícia tovaru, z dôvodu vykonávania inventúry v našich skladoch.
Naše služby môžete opäť využiť 08.01.2018.

S výrobou hydraulických prvkov sme sériovo začali v roku 1998, kedy sme kúpili v rámci privatizácie závod štátneho podniku TECHNOMETRA v českých Zbraslaviciach.
Začínalo nás 10 zamestnancov a našim prvým sortimentom boli hydraulické hadice.
Do dnešného stavu – 50 mil. EUR obratu a 550 zamestnancov sme sa dostali vďaka vlastnému rastu v materskej firme v Zbraslaviciach a výstavbou pobočiek v zahraničí – Slovensko, Chorvátsko, Srbsko, Ukrajina a akvizíciami.
Postupne sme prevzali firmy AVHB (2006), AXL a. s. (2012), Hykom (2012), CTS a. s. (2013).
Začiatkom októbra sme úspešne dokončili zatiaľ najväčšiu akvizíciu, 100% prevzatie spoločnosti SBAJ a. s. v Bardejove.

Toto prevzatie je pre nás obrovskou výzvou a šancou:
1. SBAJ a. s. je svojou výrobnou kapacitou ďaleko najväčší podnik v našej skupine. Napríklad firma v Zbraslaviciach má 7500 m2 zastavanej plochy, v Bardejove máme k dispozícii 25.000 m2

...

Vo firme bola druhá polovica leta opäť nabitá zaujímavými udalosťami. V polovici septembra usporiadala spoločnosť CHARVÁT Group v Zbraslaviciach deň otvorených dverí pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov. Dňa otvorených dverí sa zúčastnilo skoro tristo účastníkov. Návštevníci mali možnosť vidieť všetky výrobné priestory aj s podrobným výkladom vedúcich pracovníkov vrátane konateľa spoločnosti. V magazíne sa dočítate ďalšie novinky so života nášho holdingu. Prečítajte si aj podrobnosti z najväčšej akvizície v histórii CHARVÁT Group a tou je nákup spoločnosti SBAJ a.s. Bardejov. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Štvrté vydanie Magazínu CHARVÁT bolo vytvorené z veľkej časti v polovici júla, ešte pred celozávodnou dovolenkou. Usúdili sme však, že si Magazín naši zamestnanci na dovolenku brať nebudú a tak sme odložili distribúciu až na prvú polovicu augusta, kedy budeme všetci viac oddýchnutí.
Dr. Charvát s manželkou Dianou navštívil v Anglicku nášho najväčšieho ostrovného odberateľa, firmu NIFTYLIFT, výrobcu zdvíhacích plošín. Deň otvorených dverí pre dodávateľov tejto spoločnosti bol pre majiteľov CHARVÁT Group veľmi inšpiratívny. V Rakovnickej firme CHARVÁT HYKOM si zaobstarali nové servisné vozidlo, ktoré je pýchou v celej skupine. V CHARVÁT AXL Semily pre zmenu rozbehli dlhodobý kontrakt na výrobu leteckých podvozkov pre talianskeho odberateľa. Rubriku "Žijú medzi nami" oživil tentoraz Pavel Pícha, maliar z Bohdanče, inak dlhoročný zamestnanec CHARVÁT GROUP vo Zbraslavice. Zastavili sme sa aj v Opave, kde prebehol ďalší ročník súťaže "Opavský

...

Firma CHARVÁT Group s.r.o. so sídlom v Zbraslaviciach vznikla, 31. januára 2006 transformáciou z fyzickej osoby JUDr. Ing. Jiří Charvát na CHARVÁT Group s.r.o. Spoločnosť má vlastné dcérske spoločnosti na Slovensku, v Chorvátsku, v Srbsku, v Nemecku a na Ukrajine. Celkovo má 550 pracovníkov a dosahuje ročný obrat cca 50 mil. EUR.

Kontakty

   Trenčianska Turná č. 1034

   +421 (32) 6585 184

   charvat@charvat‑slovakia.sk

   Fakturačné údaje ...

Nájdete nás