Nájdete nás:  

Košík je prázdny

CHARVÁT Slovakia s.r.o.

Firma CHARVÁT SLOVAKIA s.r.o. je zahraničnou pobočkou spoločnosti CHARVÁT Group s.r.o. CHARVÁT Group s.r.o. so sídlom v Zbraslaviciach vznikla 31. januára 2006, transformáciou z fyzickej osoby JUDr. Ing. Jiří Charvát na CHARVÁT Group s.r.o. Spoločnosť má vlastné dcérske spoločnosti na Slovensku, v Chorvátsku, v Srbsku, v Nemecku a na Ukrajine. Celkovo má 550 pracovníkov a dosahuje ročný obrat cca 50 mil. EUR. Firma CHARVÁT Group s.r.o. podniká v dvoch aktivitách.

Prvou rozhodujúcou aktivitou je priemyselná hydraulika, kde naša firma disponuje rozhodujúcim podielom vo výrobe a predaji hydraulických komponentov v regióne strednej Európy.

Druhou aktivitou sú priemyselné kvapaliny. V tejto oblasti máme mimoriadne skúsenosti získané pri predaji výrobkov renomovaných výrobcov.

Spojením rôznych druhov informácií od lídrov svetového trhu priemyselných kvapalín nám dáva vnútornú istotu, že pod vlastnou značkou CHARVAT oil ponúkame prvotriedne produkty svetovej kvality.

video_modal.jpg

CHARVÁT SLOVAKIA s.r.o. video

Firma CHARVÁT Group s.r.o. so sídlom v Zbraslaviciach vznikla, 31. januára 2006 transformáciou z fyzickej osoby JUDr. Ing. Jiří Charvát na CHARVÁT Group s.r.o. Spoločnosť má vlastné dcérske spoločnosti na Slovensku, v Chorvátsku, v Srbsku, v Nemecku a na Ukrajine. Celkovo má 550 pracovníkov a dosahuje ročný obrat cca 50 mil. EUR.

Kontakty

   Trenčianska Turná č. 1034

   +421 (32) 6585 184

   charvat@charvat‑slovakia.sk

   Fakturačné údaje ...

Nájdete nás